سیب فارسی

شب و روزنوشته های من | داستان سیبی که هر روز به زمین می خورد!
دوباره سلام دنیا!
16 اکتبر 15

 

توجه: لینک مطالب وبلاگ

تصمیم گرفتم یک hello world دیگه رو شروع کنم! وبلاگ ها و سایت هایی که توسط گیک های کامپیوتر مدیریت می شوند بسیار زیاد است، اکثر این وبلاگ ها علاوه بر روزنوشت ها مسائل مختلف اجتماعی و دنیای آی تی رو بررسی می کنند و صحبت می کنند. سیب فارسی قصد داره یک مقدار خاص تر و در عین حال ساده تر به دنیا نگاه کنه.

سیب فارسی علاوه بر روز نوشته های من مطالب خوب و مهم دنیای آی تی و تکنولوژی (از ماشین تا سینما!) رو هم گاهی بررسی می کنه با این توضیح که نویسنده سیب فارسی که من باشم! یک توسعه دهنده و معمار نرم افزار خاصه وب و در اکوسیستم جاوا است، پس عجیب نیست که اینجا از دنیای برنامه نویسی هم حرف بزنیم!

روزنوشته های سیب فارسی در حوزه هایی که گفته شد می خواد اجتماعی باشه!

سیب فارسی

بگذریم بذارید تم اینجا کم کم هم برای شما و هم من شکل بگیره!

حالا چرا سیب فارسی؟ اولش که اسم اینجا شب و روز نوشته های من بود بعدش به نظرم اومد یه اسم داشته باشه که بیشتر به یاد شما هم بمونه چون فراموش نکنیم به هر حال اینجا فعلا داره با ذائقه شخصی من توش مطلب قرار داده می شه. خوب توضیح وبلاگ اینه که “داستان سیبی که هر روز به زمین می خورد!” سیب گذاشتیم چون خوردن سیب به زمین اونم هر روزه نشان از پیشرفت همرا با کشف است، خوب سیب خارجی اش که بود!  پس اسم اینجا شد “سیب فارسی” !

Lets go!! رفقا!!

راستی لینک مطالب وبلاگ اینه

http://www.morka.ir/blog/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *